Rodzicielstwo zastępcze

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
11 maja 2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku- Kamiennej - Organizator  Rodzinnej Pieczy Zastępczej w powiecie skarżyskim poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji  rodziny zastępczej i rodzinnego domu dziecka.

Szanowni Państwo,

 Wszyscy potrzebujemy miłości i ciepła domowego ogniska. Każdy człowiek pragnie domu i rodziny, która będzie wsparciem, doceni, wytłumaczy i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Niestety jest   wiele dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i nie mogą pozostawać pod opieką rodziców biologicznych. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku - Kamiennej poszukuje osób, które czują wewnętrzną potrzebę niesienia pomocy, są gotowe oddać swój czas i serce. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, gotową podjąć takie wyzwanie i chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat rodzicielstwa zastępczego zapraszamy osoby zainteresowane do nawiązania kontaktu  z pracownikami  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku - Kamiennej.

W związku z obchodzonym w dniu 30.05.2023 r. Dniem Rodzicielstwa Zastępczego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do pełnienia funkcji rodziny zastępczej w dniach 23 – 26.05 2023 r.  w godzinach 14:00 – 17:00 do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku - Kamiennej Plac Floriański 1 pok. 15 i 32 w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących rodzicielstwa zastępczego.

 ZAPRASZAMY !

Autor: Joanna Mech

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku - Kamiennej
Data utworzenia:2023-05-11
Data publikacji:2023-05-11
Osoba sporządzająca dokument:Joanna Mech
Osoba wprowadzająca dokument:Artur Malik
Liczba odwiedzin:1071